Jump to content

loading.lt moderatorių atrankos procesas


Recommended Posts

moderatorių atrankos procesas

Sveiki,

džiaugiamės matydami naujus loading.lt forumo narius. Kaip ir daugelis turėjo suprasti, projekto atidarymą pasirinkome nepuldami jo reklamuoti, tačiau tyliai ir ramiai - mūsų tikslas yra turėti tvarkingą GTAV žaidėjų forumą, kuriame būtų kuo daugiau naudingos informacijos žaidėjams. Tokie dalykai per dieną ar dvi nepasidaro, todėl mūsų manymu verčiau yra po truputį pildyti forumą ir jau to pildymo metu leisti kitiems nariams įsitraukti į diskusijas.

tačiau nors ir esame nauji, esame atviri naujų žmonių priėmimui į komandą, jei tik šie mato loading.lt potencialą ir turi noro prisidėti prie tokios bendruomenės turėjimo Lietuvoje.

todėl kviečiame visus dalyvauti moderatorių atrankose.

Kaip šiuo metu yra renkami forumo moderatoriai?

forumo moderatoriai yra renkami administracijos sprendimu, todėl tai nebūtinai gali vykti pagal anketas - jei matome forumo dalyvį, kuris aktyviai reiškiasi forume ir rodo norą prisijungti, mes galime jį pakviesti į savo komandą ir be atrankos.

tačiau taip pat primame ir anketas/motyvacinius laiškus, kuriuos įvertinus galime pakviesti jus prisijungti prie savo komandos.

reikalavimų anketai nėra, tai yra laisvos forumos laiškas, kuriame turėtumėte paminėti savo amžių, patirtį GTAV (ar galbūt domitės kokia nors kita sritimi, kuria galėtumėte pastiprinti mūsų forumą), priežastis, dėl ko norite prisijungti bei kokių idėjų turite mums.

savo anketas galite siųsti privačia asmenine forumo žinute forumo administratoriams:

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Sukurti naują...