Jump to content

loading.lt taisyklės bei taikomos bausmės


Recommended Posts

Bendrosios forumo taisyklės

Kiekvienas registruotas forumo dalyvis www.loading.lt forume privalo laikytis apačioje nurodytų taisyklių bei aiškiai suprasti, jog už jų pažeidimą yra taikomos nuobaudos.

 1. Draudžiama įžeidinėti kitus forumo dalyvius, naudoti necenzūrinę leksiką bei kelti Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiantį turinį.
 2. Draudžiama reklamuoti kitas svetaines ar projektus jei tai nėra leistina forumo skiltyje. Būsenos atnaujinimuose reklama negalima į kitas svetaines, tik į loading.lt turinį.
 3. Kuriant forumo temą, šios pavadinimas turi būti informatyvus bei aiškiai suprantamas apie ką yra rašoma temoje.
 4. Forume vartojama lietuvių kalba.
 5. Forumo tema privalo nepažeisti papildomų forumo skilties taisyklių, jei tokios yra sukurtos. Temos privalo būti kuriamos ten kur jos ir turėtų būti.
 6. Forumo dalyvis gali turėti vieną loading.lt forumo paskyrą. Draudžiama kurti „antras“ paskyras vartotojui, prie jo slapyvardžio prirašant dar vieną ar kelias raides.
 7. Forumo dalyvių parašai ar kuriamos temos negali turėti paveiksliukų, skleidžiančių garsus (.swf). Parašuose draudžiama įžeidinėti kitus žaidėjus, bandyti sumenkinti juos. Taip pat draudžiami vizualiai per ilgi parašai. Draudžiami netvarkingi parašai (pasibaigę paveiksliukų talpinimo laikai, pridėti bereikalingi tarpai/naujos eilutės).
 8. Forumo dalyvių gimimo datos negali būti keitinėjamos jei data neatitinka realybės.
 9. Griežtai draudžiama platinti bei rinkti informacija apie forumo dalyvių asmeninį gyvenimą. Į tai įeina ir profilio avatarai bei parašai, juose negali būti kitų realių asmenų, jei šie patys neduoda tam leidimo.
 10. Forumo paskyrų pardavinėti ar atiduoti kitiems asmenims negalima. Tokiais atvejais forumo paskyros yra konfiskuojamos ir negrąžinamos.
 11. Draudžiama talpinti mūsų forume neleistinas programas („čytus“, keyloggerius ir pnš.). Už ypač didelius pažeidimus pasiliekame teisę naudoti jūsų asmens duomenis kreipiantis į policiją.
 12. Kiekvienas forumo dalyvis pats atsako už savo kurtą turinį, administracija neprisiima atsakomybės už kitų forumo dalyvių kurtą turinį.
 13. Už šių forumo taisyklių pažeidimus yra skiriamos nuobaudos - įspėjimai. Surinkus penkis įspėjimus būnate užblokuotas mūsų forume. Atsiblokavimas yra mokamas.

Nuobaudos

Už padarytus forumo taisyklių pažeidimus nariai gauna įspėjimo taškus. Surinkus 5 forumo įspėjimus paskyra yra užblokuota neribotui laikui. Šiuo metu dar nėra automatizuotos atsiblokavimo pirkimo sistemos, tad dėl atsiblokavimo reikia kreiptis į forumo administratorius.

Įspėjimai gali būti skiriami už:

 1. Agresyvią reklamą - reklamavimą ne tam skirtoje vietoje. pvz. būsenų atnaujinime, ne tam skirtoje forume skiltyje, reklamavimas rašinėjant forumo žinutes kitiems forumo dalyviams. Priklausomai nuo pažeidimo dydžio bausmė gali būti nuo 2 įspėjimų iki paskyros (ar IP) blokavimo.
 2. Skilties taisyklių pažeidimą - prieš kuriant forumo temą yra būtina persiskaityti tos skilties taisykles, jei tokios yra, ir jų laikytis. Priešingu atveju skiriama 1 įspėjimo bausmė.
 3. Neinformatyvus temos pavadinimas - kuriant forumo temą yra būtina temos pavadinime įrašyti tai, apie ką bus kalbama temoje. T.y. jei pvz. kuriame pagalbos prašymą, tai temos pavadinime ir nurodykite kokios pagalbos jums reikia. Pvz.: "FiveV RP modifikacija [LT]", o ne "geras gm siuskites". Jei dvejojate, sukūrę temą apie ją praneškite moderatoriams ir įspėkite, kad nežinojote kaip suformuluoti temos pavadinimo - išvengsite įspėjimo.
 4. Bereikšmė tema ar pranešimas - kiekvienas parašytas komentaras ar tema turi būti prasmingi. Negalite pvz. komentuoti temos tik cituodamas kito nario pranešimą prie jo nieko neprisegę - išreikšti palaikymą komentarui galite naudodamiesi reputacijos sistema. Taip pat puikus pavizdys - temų dublikavimas, t.y. jei jau yra viena tokia pati tema, antros tokios pat nereikėtų.
 5. Įžeidžiantis turinys - griežtai netoleruojame kitų bendruomenės narių/projektų įžeidinėjimų. Neprastaburniai mums nereikalingi, sorry.
 6. Kenkimas projektui - elementarus bandymas pakenkti mums ar mūsų bendruomenės nariams traktuojamas kaip kenkimas mūsų projektui, tad lygiai taip pat elementariai ir baudžiame pagal padarytą nusižengimą.
 7. Apgaudinėjimas - bandymas (net ir nepavykęs) yra netoleruojamas mūsų bendruomenėje taip pat. Kadangi apgavikams poros burbuliukų nukirpti negalime, tenka apsiriboti uždraudimu lankytis mūsų forume ir bendruomenėje. Apgavikai gali gauti ir spec. forumo rangą (ir tuo pačiu IP adresu registruotos paskyros), norint užtikrinti kitų narių saugumą.

 

Paskutinis redagavimas: 2020-05-05

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Sukurti naują...